Martin Kivisild ehk Chamberlain (1996)
Esimesed 7 eluaastat elas ema ja vennaga Viljandis Kantreküla rajoonis. Tol ajal ei olnud see rajoon turvaline ning elutingimused olid kehvad, seetõttu koliti Paalalinna.
 Kuni neljanda klassini olid Ta hinded korras, kuid siis olukord muutus: hinded halvenesid, tekkisid käitumisprobleemid, koos sõpradega hakati pättusi tegema, tänavatel kaklema ning satuti seadusega pahuksisse. Kooli poolt saadeti korduvalt Viljandi Psühhiaatria Haiglasse, et olukord kontrolli alla saada, määrati ravimid, kuid neid võtmast Ta keeldus. Prooviti leida igasuguseid lahendusi, et koolitee saaks ilusti käidud ja käitumisnormid paraneksid, sellepärast solgutati Teda ühest kohast teise. Martin käis põhikooli ajal neljas erinevas Viljandi maakonna koolis.
 Saades 17-aastaseks hakkas Martin trenni tegema ja võttis end kokku. Hetkel elab Ta siiani Paalalinnas ning tegeleb muusika ja poksiga.
 Räppmuusikani jõudis Ta 2003. aastal, kui saadi esimene arvuti, kust Martini vend sõbraga kuulas lugu Eazy-E – Boyz in da hood. Ise hakkas Ta kirjutama lugusid 12-aastaselt ja lindistas neid tavalise Skype mikkriga. Tegi seda kuni 15-aastaseni ning järgnes pikk paus. Martin hakkas uuesti muusikat kirjutama 2014/2015. aastal, insipratsiooni sai Chicago’st pärit artistilt nimega Chief Keef. Kuna Keef’i stiil oli midagi uut ja unikaalset, siis Martin leidis, et selline stiil oleks Talle omane. Esimese loo koos videoga “Kukutan need kuningad” andis Ta välja 2016. aastal 17. aprillil, kus kaasa tegi Demmer. Esimese loo kohta andis see palju positiivset tagasisidet, kuid tekitas ka meelehärmi kohalikule Viljandi räpparile Ofi’le. Seejärel andis Ofi välja sneak diss’i täis oleva tracki, mille peale tegi Martin diss tracki ja pani Ofi keti eest välja 100€, kes selle Talle toob. Olukord lahenes sellega, et Ofi ei vastanud Martinile ja kadus pildilt ära. Kuigi enne konflikti pidi Martin lindistama selle sammuse loo Ofi juures, aga tekkisid lahkhelid ja nii see läks.
Martinil on oma bränd Royal Boyz ja 2017. aastast on ta Grammilinna Recordsi all.